Skip to content

Immuno Fit Neo огляд товару

Written by

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]Спеціальна ціна !!!. Натисніть і подивитися !!!

Якщо існує необхідність у застосуванні даного дополненіеа в період грудного годування, то лактацію на цей період краще призупинити. Не рекомендується приймати одночасно з гепаттоксіческімі дополненіеамі – аміодароном, метотрексатом, кетоконазолом, стероїдами.

Призначається всередину, перорально, у формі відвару, за хвилин до прийняття їжі, по 3 рази на день. Останній прийом дополненіеа протягом доби повинен проводитися не пізніше, ніж о 17 годині дня.

Immunofit Neo

Дорослим і дітям з 12 років приймати в теплому вигляді по 150 мл за 20-30 хвилин до їжі

3 Immuno Fit Neo огляд товару

3 рази на добу (останній прийом – не пізніше 17 годин). 2 фільтр-пакети залити 150 мл окропу, настояти в закритому посуді протягом 15 хвилин. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду застосування дополненіеа в період вагітності його не слід застосовувати у даній категорії пацієнтів. При необхідності застосування дополненіеа в період лактації слід припинити годування груддю.

Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби і визначається в індивідуальному порядку лікарем. Для приготування відвару необхідно взяти 2 столові ложки збору, заваривши їх 0,5 літра окропу, настояти в закритому посуді або термосі протягом 1 години, процідити.

Не рекомендується застосовувати доповнення протягом тривалого часу (понад 8 тижнів). В результаті імуностимулюючої дії ехінацеї може знизитися ефективність дополненіеов, надають імунодепресивну дію. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів дополненіеа.

Дорослим і дітям старше 12 років приймати в теплому вигляді по 150 мл за хвилин до їжі 3 рази на добу (останній прийом – не пізніше 17 годин). Підвищена чутливість до компонентів дополненіеа. Очищає кров і лімфуот токсинів, вірусів, мікробів і бактерій, допомагаючи організму мобілізувати захисні сили. Збалансований склад рослинних компонентів сприяє нормальному обміну речовин у Вашому організмі. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С та недоступному для дітей місці.

>>>>  Strong man xxl огляд товару

Надходить у продаж у формі трав’яного збору (дрібно різаного сировини), фасованого в упаковки по 100 грам в паперовій пачці. Лікарський додаток не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Умови та термін Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі 15 – 250С. Взаємодія з іншими лікарськими средствамі.Нежелательное взаємодія з іншими лікарськими засобами поки що не відомо. Особливості прімененія.Прімененіе дополненіеа в період вагітності та годування груддю можливе, якщо користь від застосування перевищує потенційний ризик.

Здорове харчування

Спеціальна ціна !!!. Натисніть і подивитися !!!

  • Сироп L-карнітин 20% серії «Міролла» – флакони У флаконах від 50 до 500 мл.
  • Серія «Квіти життя» бальзам «АЛФІТБРОНХО» – флакони Рідина у флаконах від 100 до 500 мл.
  • Сільвергард – флакони Рідина у флаконах по 100 мл і 500 мл.
  • Сироп L-карнітин 10% серії «Міролла» – флакони у флаконах від 50 до 500 мл.
  • САФИ – флакони Рідина у флаконах по 100 мл, 200 мл, 500 мл.

Склад

2 Immuno Fit Neo огляд товару

і форма випуску

Допоміг припинити поширення гострої вірусної інфекції відразу ж при перших ознаках зараження. Полегшує симптоми, якщо хвороба затягнута і лікування розпочато пізніше. До того ж, це відмінний профілактичний доповнення в період сезонних застуд та інфекцій.

Чи не застосовується, якщо у пацієнта спостерігається підвищена чутливість (алергія) до одного з компонентів, які входять до складу дополненіеа. Також ефективний як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб, що призначається для підвищення працездатності при екстремальних умовах праці, а також для підвищення апетиту. Призначають у комплексній терапії астенічних станів, фізичної і розумової перевтоми, після перенесених виснажують соматичних або інфекційних захворювань, при алкоголізмі. Застосовується при як профілактичний засіб при небезпеки захворювання на простудні хворобами.

Immunofit Neo

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці. Внаслідок імуностимулюючої дії ехінацеї може знизитися ефективність дополненіеов, що володіють імунодепресивноюдією. При необхідності за призначенням лікаря курс лікування можна повторити.

В деяких випадках спостерігалися побічні реакції алергічного характеру, які проявляються при алергії пацієнта на один з компонентів, що входять до складу дополненіеа. При необхідності і при призначенні лікаря курс лікування допустимо повторити після перерви.

Радує невисока ціна і те, що відсутні побічні реакції. При зараженні грипом і іншими інфекціями, доповнення допоможе протягом двох днів вбити віруси і запобігти ускладненням. Інформація про доповнення надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення дополненіеа, а також визначити дози і способи його застосування.

Для всієї сім’ї з м’ятою і мелісою, 50г, ч / н серія Агідель № 13. Застосовуючи традиційні методи опитування, огляду і збору анамнезу людини, яка хоче пізнати цілющі можливості рослин, вона також застосовує комплексну діагностику на основі методу Фолля. Вчений-біолог, фахівець з оздоровлення зі стажем більше 20 років. Також рекомендовано тримати додаток в сухому місці, поза прямого впливу сонячних променів.

Спеціальна ціна !!!. Натисніть і подивитися !!!

Previous article

immuno complex де купити?

Next article

Ostelife Замовити тут!

Join the discussion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *